Paisje fast foodi

Shitet nga: besi 18 Nën 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITEN OKAZION PAISJE FAST FOODI ME CMIM TEPER TE LEVERDISSHEM. TOSTIERE.FRITEZE.PLATO(PJEKESE PITESH) DHE ZGARE ME GURE VULLKANIK PER PJEKJE PRODUKTESH MISHI. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim