PAISJET E NJE LOKALI

Shitet nga: ADNAN 30 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kondicioner 24ç qendror, frigorifer me tre porta qe vehet posht banakut me komplet banakun dhe 2 dollape, 6 komplete tavolinash me karrige te gjitha druri, 5 tavolina me stola te larte , dhe 5 tavolina me 5 divane dysh dhe 18 pupa te gjitha prej druri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim