OKazion Pjekese pulash

Shitet nga: Pjekese pulash 06 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet pjekese pulash ne gjendje shume te mire, vetem pak muaj e perdorur. Blere filimisht 500 euro.
Pjekesja ka tre shufra per pjekjen e pulave, punon me gaz dhe me korrent.
Gjendja e mire duket vete edhe ne foto.
Shitet per shkak te mbylljes se biznesit.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim