Mbajtese sapuni te lengeshem elektike me sensor

Shitet nga: armand 10 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mbajtese sapuni te lengeshem elektrike me sensor marka vortice te reja asnjehere te perdorura 50 euro copa cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim