Makin per prodhimin e Makaronave

Shitet nga: elton 15 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makinë e përshtatshme për pasta,pica dhe brumë bukë .
Struktura bërë tërësisht nga çeliku inox - pasqyrë rollers lëmuar çelik -
httpwww.fimarspa.itR08pdf_2012Sfogliatrici%20SI.pdf
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim