Lavaservilie restoranti

Shitet nga: Pjeter 12 Krr 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Lavaservile zanus ne gjendie perfekte pune e pa punuar...te interesuarit te kontaktojne...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim