Koplet kolltuqesh

Shitet nga: Frederik 08 Sht 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kolltuqe me te thurur per ambiente te jashtme dhe te brendeshme te firmes almeco me40.000 kopleti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim