Kondicioner 48

Shitet nga: kondicioneri 11 Maj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR   750 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet kondicioner 48 gaz 410 kollone.cmimi 600 euro. transport dhe montimi falas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim