Komplete tavolinash për bar kafe

Shitet nga: nandi 25 Nën 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
5 komplete tavolina dhe karrige të përdorura,në gjëndje të mirë,me adresë tek selvia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim