Komplet tavolinash per lokalambjente jasht

Shitet nga: nel len 18 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 4 Komplete me nga 4karrige plastike solide per ambjente Te jashtme 2tavolina Si ne foto 2 Te zeza . Cmimi per komplet .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim