Kolltuqe te reja fare

Shitet nga: Arli 18 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Komplete kolltuqesh te reja fare per arredime lokali .Disponojme 9 komplete plus tavolinat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim