Kolltuqe+tavolina+pupa per lokale

Shitet nga: aa 20 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 14 kolltuqe 15 tavolina 14 pupa per arredim lokalesh ose ambjente te ndryshem, ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim