Kolltuqe per lokale, parukeri. (4 komplete)

Shitet nga: adi 03 Dhj 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
4 komplete kolltuqesh me tavoline + 2 pupa
ne gjendje perfekta, pa demtime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim