Kolltuqe me te thurur per ambiente te jashtme

Shitet nga: Frederik 08 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kolltuqe me te thurur per ambiente te jashtme me 30.000 kopleti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim