Kolltuqe karrige +tavolina per lokale

Shitet nga: Bashkim 13 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
8 Komplete kolltuqesh te brendshme dhe 3 komplete karrige + tavolina te jashtme (te reja). Çmim shume i leverdisshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim