Kolltuqe & Tavolina cilesore

Shitet nga: Danjel 08 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
26-Kolltuqe cilesor me cohe te sapo nderruar,14-tavolina drejtkendesh me xham me permasa 90cm me 50cm,6-tavolina me karrige te larta,1 tv philips HD...etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim