Karrige

Shitet nga: Rrel 24 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrige gati te reja , ngjyr portokalli , Cmim i arsyeshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim