Karrige tavolina per bar kafe

Shitet nga: ledi 25 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten karrige tavolina per arsye te mbylljes se aktivitetit...jane 8 komplete...8 tavolina 32 karrige...edhe 1 banak me vitrin...karrige tavolina shiten 1800 euro...ndersa per banakun nqs deshironi ka cmim 600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim