Karrige,tavolina,kolltuqe

Shitet nga: xhevi 19 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
karrige,kolltuqe,tavolina per arredim ambienti lokali ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim