Karrige e tovolina

Shitet nga: alesio 27 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 4 komplete tovolinashe e karrigesh.Jane te ne profil hekuri dhe bashke me ndejset si ne foto.Tel.0696619188.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim