Karige per lokal

Shitet nga: Silvi 11 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 16 karige ne gjendje perfekte,kan qen n perdorim per nje kohe shume t vogel ..cmimi 50 mij lek copa cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim