KARRIGE TAVOLINA LOKALI HAPSE PICASH DHE P..

Shitet nga: Antonio 10 Krr 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes karige tavolina lokali shum te mira te pershtatshme per bar restorant piceri etj.


hapse picash profesionale italjane e blere ne itali ...shes inpian i montuar ne itali me spricator ne koke ka kushtuar 1750 euro ..
2 dyer te para 2 dyer mrapa ngjyr jeshil .......
bagazhin
dhe mrapakolp pe jeep grand cheroke te vitit 1993-1998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim