Jufka ,tagliatele ,papardele ,makarona

Shitet nga: Ermal 08 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makineri te re komplet inox per makarona makineria trasformon ( pret peten ) ne jufka , taglatele , papardele , kitarrine spesori 1,5 mm . 5 mm . 8 mm . 12 mm gjersia e petes deri ne 270 mm makineri ideale per dyqane makaronash prodhimin e makaronave per ristorante etj etj per me shume informacione kontaktoni ne tel : 00393481419236 makineria ndodhet ne itali dhe eshte e re çmimi1400 € mundesi trasporti per ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim