Grirse Mishi

Shitet nga: ylli 19 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
3 fazore ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim