Granulatore

Shitet nga: ari 18 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet paisje per bare e resorante per prodhimin e granites..sorbetos..e krem caffes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim