Furre pice

Shitet nga: Frederik 10 Krr 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furre pice per 4 pica e pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim