Furre buke me dru

Shitet nga: altin 28 Nën 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet furra e kompletuar; furre me kapacitet 180 buke me dhome fermentimi, brumatrice me dy vaska me nga 150 kg secila, karoce me terlaie, karroce me tava, prerese buke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim