Furre Buke italiane me karroce

Shitet nga: erjon 21 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi 2 furra buke njera me korent dhe njera me nafte, kapaciteti 60 bukshe secila, kane 2 karroca secila, aktualisht jane gjendje pune. Shiten per arsye se duam furre me te madhe minimum 100 ose120 bukshe. Bejm dhe ndrrim me furre tjeter korenti, ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim