Furr

Shitet nga: Apedon 13 Maj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir por eshte i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim