Furr Picerie Italiane

Shitet nga: Edon 26 Maj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

89 000 LEK   99 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr picerie profesionale Zanolli italiane ne gjendje shum te mir me tull shahmet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim