Furr Pice Zanolli Me Korent

Shitet nga: Edon 26 Maj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

940 EUR   1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr pice zanolli me
korent profesionale 3 vazore ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim