Furrë me mikrovalë

Shitet nga: nardi 31 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furrë me mikrovalë shume pak e perdorur...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim