Friteze me Korent

Shitet nga: edon 12 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
FRITEZE ITALIANE NE GJENDJE SHUM TE MIRE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim