Frigoriger kollone bari

Shitet nga: Edon 17 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
frigorifer per Bar & Restorant
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim