Frigorifer Freskus Per Pasticeri

Shitet nga: Apedon 13 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir vetem 6 muaj perdorim, jan dy cope por edhe nj nga nje mund te merrn
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim