Frigorifer Baule

Shitet nga: ylli 11 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ngrires ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim