FURRE PİCE

Shitet nga: Ymer 13 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furre me vend 6 pica... ka gurin e thyer por eshte ne gjend
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim