FURRE BUKE ME DRU

Shitet nga: Nevruz 04 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furre buke me dru prodhim serb i vitit 2009 me kapacitet 120 buke ne gjendje shume te mire pune dhe shume e mirembajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim