FRIGORIFER PER PASTICERI DHE LOKALE

Shitet nga: OLSI 18 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
FRIGORIFERI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ESHT PAK I PERDORURUR KA NGRIRJE DHE FTOHJE NORMALE E SHES PER ARSYE MOSPERDORIMI 300 MIJ LEK TE VJETRA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim