Eksprese per bare kafe

Shitet nga: Miri 30 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
5 ekspresa ne gjendje te mire pune, i shes per mbyllje te aktivitetit. Shiten bashk ose vec e vec, per me shum informacion me kontaktoni ne cel. 0672701007.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim