Ekspres profesioneal 2 grupesh bashk me mullirin..

Shitet nga: kledi 29 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes ekspres 2 grupesh profesional dhe bashk me mullirin ne gjendje perfekte.4500 LEKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim