Drita dekoruese me llamba te medha

Shitet nga: N. 14 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes
120 m drita dekoruese me llamba te medha

spas fotografise

0672885370
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim