Divane kend 400 euro

Shitet nga: Rezi 28 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet kend divani cmimi i disk 0692188926
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim