Brumatrice

Shitet nga: Apedon 13 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje te mir pak i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim