Aspirator 4000-sh

Shitet nga: Bushi 05 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aspirator 4000-sh ne gjendje shume te mire pune. I perdorur vetem 2 muaj. Çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim