Aparat akulloreje

Shitet nga: Grandi 14 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat akullore me 3 leva per inf me te hollesishme tel ne 0695249376
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim