50 karrike restoranti,Ekspozitor peshku,Ekspozit..

Shitet nga: dhuri 27 Tet 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
50 karrike restoranti te reja ,ekspozitor peshku,ekspozitor embeltoreje te reja cmimi me marreveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim