5 komplete me kolltuqe dhe karrike per bar

Shitet nga: blerina 11 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 5 komplete mobiljesh per bar,3 komplete me kolltuqe dhe tavolina,dhe 2 komplete me karrike dhe tavolina,ngjyra bardh e zi, shume pak te perdorura,cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim