22 karrike , 9 tavolina , 2 komplete kolltuqesh ..

Shitet nga: izet 09 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kemi 22 karrike , 9 tavolina , 2 komplete kolltuqesh te gjitha jam me jastek te veta. dhe 3 ambazhura flm per mirkuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim