2 Tavolina Inoksi

Shitet nga: ylli 19 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1.20 & 1.80 te ardhura nga italia. 1.20-- 20000 Lek & 1.80-- 25000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim